Hakka Hoogi juhiks ja teeni raha siis kui sulle sobib

Jaga:
Hoog Ride

Hoog pakub sulle võimalust teenida raha just siis, kui sul selleks aega on, ilma et peaksid end siduma tavapärase töögraafikuga. Kui sa oled mõelnud, kuidas oma sissetulekut suurendada ja samal ajal nautida suuremat vabadust, siis võib see pakkumine olla just sulle!

Miks valida Hoog?

 1. Paindlik töögraafik

Üks suurimaid eeliseid partnerjuhina töötamisel Hoog platvormil on paindlik töögraafik. Sa ei pea enam muretsema tavapärase 9-5 töögraafiku pärast. See võimaldab sul oma tööaega kohandada vastavalt oma vajadustele ja soovidele.

 1. Teeni vastavalt oma pingutustele

Mida rohkem sa töötad ja sõite teed, seda rohkem sa teenid. See annab sulle kontrolli oma sissetuleku üle ning võimaldab sul panustada rohkem, kui soovid rohkem teenida.

 1. Tugi ja ohutus

Hoog hoolib oma juhtidest ja sõitjatest. Platvorm pakub toetust ja juhendamist, et tagada kõigile ohutu ja meeldiv sõidukogemus. 

Kuidas alustada Hoogi juhina?

 1. Registreeru juhiks meie kodulehel.

 2. Esita liitumiseks vajaminevad andmed

  Partnerjuhina liitumiseks läheb sul vaja:
  – Teenindaja- ja sõidukikaarti
  – Autot
  – Juhiload ja vähemalt kaks aastat sõidukogemust
  – LHV ettevõtluskontot või ettevõtet (OÜ või FIE) 

 3. Võtame sinuga ühendust

  Kui oled meile vajaminevad andmed edastanud, vaatame need üle, et kõik oleks õige. Peale seda võtame sinuga ühendust. See võtab aega umbes 1-2 tööpäeva.

 4. Logi rakendusse sisse ja alusta teenimist

  Edastame sulle info, kuidas saad sisse logida ja alustada teenimist. Seda saad teha endale sobival ajal ja kohas. Lihtsalt ava rakendus ja märgi ennast aktiivseks ning hakka tellimusi vastu võtma.

Kuidas toimib tasumine?

Kõik maksed toimuvad mugavalt läbi Hoogi mobiilirakenduse. Seega ei pea sina juhina eraldi tasu võtma.

Sinu makseid arvutatakse automaatselt iga nädal. Maksetsükkel kestab esmaspäevast (00:00) kuni pühapäevani (23:59). Nädala jooksul teenitud summa saadame järgmise nädala esimese poole jooksul. Saadame sinu väljamakse sinu juhiprofiiliga seotud pangakontole.

Sinu esimesed 30 päeva on Hoog teenustasu 15% lõpetatud sõitude maksumusest, edaspidi 20%. (pakkumine kehtib 31. jaanuarini).

Kas sulle meeldiks töötada paindliku graafiku alusel ja teenida vastavalt oma pingutustele? Hakka töötama Hoogi partnerjuhina ja avasta uusi võimalusi!

Loe täpsemalt tasudest ja vajaminevatest dokumentidest siit.

Hakka juhiks

Teeni raha Hoogi juhina