Sõidud

Avasta linna Hoog sõiduteenusega. Olgu see tööpäeva kiire algus või meeleolukas õhtune väljasõit, Hoog on sinu jaoks alati olemas.

Kuidas tellida Hoog?

Ava Hoog äpp

Hoog mobiilirakenduse leiad Google Play-st ja App Store'st.

Sisesta sihtkoht

Sisesta sihtkoht, kuhu soovid sõita.

Kinnita tellimus

Kui oled määranud sihtkoha, näed sõidu maksumust ning saad selle kinnitada.

Naudi sõitu

Pane end valmis ja naudi mugavat sõitu.

Hoog app

KKK

 • Kuidas ma saan anda tagasisidet või ettepanekuid teenuse parandamiseks?

  Teie tagasiside on meile äärmiselt oluline. Tagasiside andmiseks või ettepanekute tegemiseks külastage palun meie kodulehte Hoog ja suunduge klienditoe lehele, kus saate täita vastava blanketi. Samuti on teil võimalus pöörduda meie poole läbi meie sotsiaalmeediakanalite, nagu Instagram ja Facebook. Me hindame igat tagasisidet ja ettepanekut ning püüame oma teenuseid iga päev paremaks muuta!

 • Mis linnades teie taksoteenus saadaval on?

  Meie taksoteenuse pilootprojekt on hetkel peamiselt suunatud Raplale. Oleme pühendunud sellele, et pakkuda parimat võimalikku teenust. Eduka lansseerimise korral plaanime laieneda sarnaselt meie tõukerataste teenuse laienemisega teistesse piirkondadesse.

 • Kas ma saan ette broneerida taksosõitu?

  Meie rakenduses on võimalik ka taksosõit ette broneerida igaks päevaks ja kellaajaks. Selleks valige lihtsalt rakenduses soovitud asukoht ja sihtkoht. Seejärel märkate "Telli sõit" nupu kõrval väikest kalendriikooni. Klõpsates sellel, avaneb teile võimalus valida täpne päev ja kellaaeg, millal soovite taksoteenust kasutada. See funktsioon on loodud teie mugavuse ja planeerimise lihtsustamiseks, et tagada, et meie takso on olemas just siis, kui seda vajate. 

 • Kuidas meiega ühendust võtta probleemi korral?

  Kui teil tekib probleeme või küsimusi, olete alati teretulnud meiega ühendust võtma. Kõige kiirem viis on külastada meie veebilehte Hoog Mobility, kus leiate meie klienditoe osa. Klienditoe lehel on võimalik täita blankett, mille kaudu jõuab teie päring otse meie toetusüksusele, kes tegeleb teie murede lahendamisega võimalikult kiiresti.

 • Kas on olemas miinimum- või maksimumsõidu pikkus või hind?

  Meie taksoteenuses ei ole kindlat miinimum- ega maksimumsõidu pikkust ega hinda. Sõidu maksumus sõltub mitmest erinevast tegurist, nagu kellaaeg, sõidu vahemaa ja praegused liiklusolud. Näiteks võib keegi sisestada äppi soovi sõita Raplast Riiga, kuid sellise pika sõidu puhul võib olla keerulisem leida juhti, kes oleks valmis sellise distantsi läbima. Seega, kuigi meie süsteem võimaldab teil sellist sõitu broneerida, oleneb see päeva lõpuks juhtide valmidusest. 

 • Mis sammud ma pean läbima takso tellimiseks teie rakenduse kaudu?

  Takso tellimiseks meie rakenduse kaudu peate esmalt läbima ühe lihtsa sammu – registreerima endale konto. See on ülimalt lihtne protsess. Kui olete konto loonud, saate rakenduses hõlpsasti sisestada oma asukoha ja sihtkoha, valida soovitud sõiduki tüübi ja kinnitada tellimuse. Meie süsteem otsib teie jaoks kõige sobivama ja lähima juhi. Lihtne, kiire ja mugav!

 • Kuidas ma saan Hoog rakenduse alla laadida ja kasutajaks registreerida?

  Meie taksoteenuse kasutamiseks peate esmalt alla laadima Hoog äpi, mis on kättesaadav nii iOS-i kui ka Androidi seadmetele. Pärast rakenduse allalaadimist avage see lihtsalt ja järgige ekraanil kuvatavaid juhiseid. Äpp on kasutajasõbralikult üles ehitatud, nii et kõik sammud on selgelt ja järk-järgult välja toodud. Te ei pea muretsema keeruliste protseduuride pärast – kõik on loodud lihtsaks ja arusaadavaks.

Laadi alla Hoog ja naudi hooglemist.

Hoog App Store

Laadi alla Hoog ja naudi hooglemist.

Skaneeri telefoniga QR-kood ja lae Hoog äpp omale telefoni. Rakendus on saadaval IOS ja Android telefonidele.