Meist

Hoog on enamat kui lihtsalt transpordiettevõte. Oleme uuenduslik ja dünaamiline meeskond, kes on pühendunud kohalike kogukondade elukvaliteedi parandamisele läbi keskkonnasõbralike ja mitmekülgsete transpordilahenduste. Meie missiooniks on muuta linnaliiklus sujuvamaks, puhtamaks ja nauditavamaks.

Rohkem kui lihtsalt elektritõukerattad

Hoog on kasvanud rohkemaks kui lihtsalt elektritõukerattad. Meie Hoog Delivery toidukohaletoimetamise teenus pakub mugavust ja ühendab kohalikud elanikud nende lemmikrestoranidega, samas kui meie uuenduslik sõidujagamise platvorm toob linna liikumisse uue kiiruse ja efektiivsuse taseme. Need teenused rikastavad meie põhitegevust, muutes Hoog’i täielikuks mobiilsuslahenduste pakkujaks igapäevaelus.

Elustiil

Meie meeskonda iseloomustab kirg ja innovaatilisus. Oleme pühendunud pakkuma parimat teenust ja luues tugevat kogukonna tunnet. Hoog ei ole lihtsalt liikumisviis, vaid elustiil, mis ühendab linnaelanikud ja nende kogukonnad uudsete ja keskkonnasõbralike lahendustega.

Avasta oma linna

Meie eesmärk on inspireerida inimesi avastama oma linna uuel ja põneval viisil, toetades samal ajal säästvat arengut. Liitu meie teekonnaga täna ja koge linnas liikumise rõõmu Hoog’i abil – olgu see siis elektritõukeratta sõit, toidu tellimine või mugav sõidujagamine.

Laadi alla Hoog ja naudi hooglemist.

Hoog App Store

Laadi alla Hoog ja naudi hooglemist.

Skaneeri telefoniga QR-kood ja lae Hoog äpp omale telefoni. Rakendus on saadaval IOS ja Android telefonidele.