Hoog on Raplamaa rahva lemmik ettevõte!

Jaga:
Hoog meeskond

Möödunud nädalal valiti Hoog Mobility OÜ Raplamaa Parimad Ettevõtted 2023 konkursil rahva lemmikuks. Meie sihile muuta Raplamaa elanike elu mugavamaks, annab see tunnustus ainult hoogu juurde ning jätkame tööd, et tuua turule veel uuenduslikke lahendusi. 

Lisaks elukvaliteedi tõstmisele väärtustab Hoog ka keskkonda. Iga Hoog renditeenuse kasutaja annab panuse keskkonna säilitamisse. Rentides vähendad vajadust uute asjade ostmiseks, sest sama eset saab kasutada ka järgmine inimene. Seetõttu väheneb oluliselt ka uute asjade soetamise vajadus. See on oluline samm jätkusuutlikuma tuleviku suunas. 

Selle saatel on meil hea meel teatada, et sellel suvel on Raplasse oodata veel kahte teenust. 

Esmalt suuremates linnades juba tuntud toidukuller. Hoog Delivery võimaldab peagi Rapla elanikel tellida läbi mobiilirakenduse oma lemmik restoranidest soe toit otse koju.  

Lisaks sellele on peagi saadaval ka haagiserent. Renditeenus tuleb koostöös Hepa tanklaketiga ning võimaldab kõikidest Hepa tanklatest haagiseid rentida Hoog äpist. See muudab rentimise oluliselt kiiremaks, sest tankla poes ei ole enam vaja paberimajandusega tegeleda. Ava äpist haagis ja asu teele! Teenuse suureks eeliseks on lisaks selle lihtsusele ka see, et haagist saab rentida ja tagastada 24/7. 

Kõige selle kohta saame juba peagi rohkem infot jagada! Seniks mõnusat Hooglemist.

Laadi alla Hoog ja naudi hooglemist.

Hoog App Store

Laadi alla Hoog ja naudi hooglemist.

Skaneeri telefoniga QR-kood ja lae Hoog äpp omale telefoni. Rakendus on saadaval IOS ja Android telefonidele.