Hoog on nüüd ka takso!

Jaga:
Hoog ride sharing

Meil on hea meel jagada teiega toredat uudist! Nimelt laiendab Hoog oma teenuste valikut ning pakub nüüd ka takso teenust! See on suur samm edasi meie missioonis muuta liikumine mugavaks ja kättesaadavaks kõigile.

Alates tänasest saavad kõik Raplamaa elanikud kasutada Hoog taksoteenust. See on suurepärane uudis kõigile siin elavatele inimestele ja naaberpiirkondade inimestele, kes otsivad usaldusväärset ja mugavat transpordilahendust.

Miks valida Hoogi takso?

  • Usaldusväärsus: Meie eesmärk on tagada, et iga sõit oleks meeldiv ja ohutu.
  • Mugavus: Hoog pakub mugavat ja kiiret sõidu teenust. Ava mobiilirakendus, vali sihtkoht ning lähim auto jõuab sinuni minutitega.
  • Mõistlikud hinnad: Hoog pakub konkurentsivõimelisi hindu, et muuta kvaliteetne transporditeenus kättesaadavaks kõigile.

Kuidas tellida Hoog taksot?

Tellimine on lihtne ja kiire! Laadige alla meie rakendus (saadaval nii Androidile kui iOS-ile), sisestage sinna oma andmed ning sihtkoht ja tellige lähim auto. Meie äpis saate jälgida sõiduki saabumise aega ning näete juhi andmeid enne sõidu alustamist. Samuti on enne tellimist nähtav sõidu lõppsumma, mis läheb pärast sõidu lõppemist teie kontolt maha.

Kasutage ära võimalust proovida Hoog takso teenust juba täna ning koguge uusi positiivseid sõiduelamusi! Uutele kasutajatele esimene sõit soodsam koodiga “TAKSO”.

Laadi alla Hoog ja naudi hooglemist.

Hoog App Store

Laadi alla Hoog ja naudi hooglemist.

Skaneeri telefoniga QR-kood ja lae Hoog äpp omale telefoni. Rakendus on saadaval IOS ja Android telefonidele.