Üle 300 tõukeratta, kolmes Eesti maakonnas

Jaga:
Hoog tõukerattad

Loodame, et kõik on jõudnud juba natukenegi oma suve nautida. Kui mitte, siis ära muretse… pool on veel ees! Meie Hoog meeskonnal on viimased kaks kuud olnud käed ja jalad tööd täis ning äsja jõudsime haripunkti. 

Mis haripunktist ma räägime? Nimelt alustasime aasta 2023 algul vaid 20 tõukerattaga Raplast. Sellest hetkest on möödas umbkaudu viis kuud ning nüüd on meie tõukerattapark suurenenud 256 tõukerattani.. 256… nagu.. see on pea 13 kordne tõus. Meie kollased ja vahvad tõukerattad on leitavad lisaks Raplale veel Kohilas, Keilas, Sauel, Sakus, Paides ja peatselt ka Türil. 

Areng on olnud meeletu ning meil on ülimalt hea meel, et meid on seni niivõrd positiivselt ja soojalt kõikjal vastu võetud. Kuigi suur töö on seljataga, siis tegelikult on hetkel käimas kõige tähtsam osa, milleks on parkimis- ja sõidukultuuri arendamine. 

Me rõhutame, räägime ning päriselt ka näitame, kui tähtis on meie jaoks olla uutes linnades inimeste pärast. Uude linna laienedes on paljude jaoks elektri tõuksid täiesti uus nähtus. See on nüüd meie teha, et õpetada inimestele selgeks nende eripärad ja kasutamise nõuded. Jätame alla mõningad punktid, mida eriti silmas pidada ohutu liiklemise juures.

  1. Pea silmas jalakäijat, tema on kõige haavatavam liikleja!
  2. Iga nurga peal ei pea Schumacher olema, sõida mõõdukalt ning vastutustundlikult.
  3. Kui ületad ülekäigurada, siis sul on kohustus tulla tõuksi pealt maha (või liikuda jalakäija kiirusel).
  4. Pargi tõukeratas kergliiklustee äärde, mitte keskele, mitte katusele ega maa alla.
  5. Kasuta võimalusel tõukeratta suunatulesid, et anda märku teistele liiklejatele.

Oleme loonud ka spetsiaalse video, mis seletab kõik punktid lahti ka visuaalselt. See on leitav meie Instagrami lugude highlightsidest.

Kui sa veel sõitnud ei ole, siis kasuta meie sooduskoodi “HOOGSISSE” ning esimesed 10 minutit sõitmist on meie poolt tasuta!

Kui on küsimusi, siis kirjuta julgelt meie postkasti.

Turvalist ning mõnusat Hooglemist!

Laadi alla Hoog ja naudi hooglemist.

Hoog App Store

Laadi alla Hoog ja naudi hooglemist.

Skaneeri telefoniga QR-kood ja lae Hoog äpp omale telefoni. Rakendus on saadaval IOS ja Android telefonidele.