Keila hakkab hooglema! Elektritõukerattad on tulemas.

Jaga:
Hoog Tõukerattad

Keilas on kõik, mida vaja – suurepärased inimesed, kaunid paigad ja nüüd, juulikuust alates, lisandub siia veel midagi erilist – Hoog elektrilised tõukerattad! See on innovaatiline ja keskkonnasõbralik viis liikumiseks, linnakeskkonna uue nurga alt avastamiseks ning oma päeva lisahoo andmiseks.

Elektritõukerattad on tõepoolest revolutsioonilised, lihtsustades linnatransporti ja muutes liikumise mugavamaks ning paindlikumaks. Hoog on selle muutuse eesliinil, pakkudes midagi enamat, kui lihtsalt transporti – see on uus elustiil, mis sobib ideaalselt Keila dünaamilise ja elava atmosfääriga. Hoog tõukerattad on loodud mitte ainult turvaliseks ja mugavaks liikumiseks, vaid ka põnevaks viisiks, kuidas linna avastada.

Parkimine ja ohutus

Eriline tähelepanu on Hoog tiimil suunatud ohutusele ja parkimisele. Hoog mobiilirakendus, mida saab alla laadida nii Google Play’st kui App Store’st, kasutab AI tehnoloogiat, mis kontrollib automaatselt, kas tõukeratas on korralikult pargitud ning vajadusel informeerib kasutajat, et see ümber paigutada. Lisaks sellele vaatavad Hoog parkimise spetsialistid kõik parkimispildid üle ning vajadusel võtavad sõitjatega ühendust. See tähendab, et Hoog tõukerattad on seal, kus nad peaksid olema, ja mitte seal, kus nad võiksid teistele segavaks osutuda. See tark lahendus aitab kaasa turvalisele ja sujuvale liiklusele Keilas.

Hoog tõukerattad on täis omadusi, mis on loodud just kasutajamugavust ja ohutust silmas pidades. Nende maksimaalne kiirus on küll 25 km/h, kuid samas on meil ohtlikematel lõikudel või tihedama liiklemisega piirkondades kiirusepiirangud, kuhu sisenedes Hoog tõukeratta kiirus langeb automaatselt varasemalt määratud kiirusele, et tagada kõigi liiklejate ohutus. 

Palju lisafunktsioone

Hoog tõukeratastel on amordid, mis tagavad sujuva sõidu ka ebatasastel pindadel ning pidurid nii ees kui ka taga. Lisaks on ka pudeli- ja kotihoidja, telefonihoidja koos juhtmevaba laadimisega ning nii suunatuled kui ka ees- ja tagatuli. 

Hoog pakub uutele kasutajatele esimeseks proovisõiduks 10 minutit tasuta, kasutades koodi “HOOGSISSE”. See on suurepärane võimalus proovida midagi uut ja lõbusat ning saada aimu, kuidas Hoog võib muuta teie igapäevast liikumist.

Peale Keila, laieneme ka erinevatesse kõrvalalevikesse, mis on ühendatud kergteedega. Lisaks sellele plaanime laieneda ka Saue linna ja Saku alevikku.

Hoog tiimil on hea meel pakkuda teile uut ja põnevat viisi linna avastamiseks ning loodame, et Hoog saab peagi osa teie igapäevaelust!

Laadi alla Hoog ja naudi hooglemist.

Hoog App Store

Laadi alla Hoog ja naudi hooglemist.

Skaneeri telefoniga QR-kood ja lae Hoog äpp omale telefoni. Rakendus on saadaval IOS ja Android telefonidele.