Aasta 2023 tagasivaade

Jaga:

2023 oli Hoogi jaoks seni kõige kiirema kasvuga aasta ning selleks, et saaksime 2024. aasta veelgi vingemalt vastu võtta, keerame korraks aja tagasi ja vaatame, millega Hoog möödunud aastal hakkama sai.

Eelmise aasta suurim eesmärk oli lisaks Raplale laieneda tõukeratastega ka kahte teise linna, Kohilasse ja Keilasse. Täna saame uhkusega tagasi vaadata ja öelda, et laienesime lisaks Raplale, veel lausa kuute linna! Nendeks on Kohila, Keila, Saku, Saue, Paide ja Türi. See tähendab, et ületasime oma ootused lausa kolme kordselt!

Kõik uued linnad võtsid tõukerattad palavalt vastu ja need leidsid palju kasutust. Aasta peale tehti kokku üle 70 000 sõidu ja läbitud kilomeetrid ületavad lausa 100 000 piiri! Kindlasti soovib Hoog ka sel aastal paljude inimesteni jõuda ja pakkuda teenust neile, kellele see siiani kättesaamatu olnud on. 

Lisaks linnadele ja kilomeetritele on hoogsalt kasvanud ka meie enda Hoog tiim. Möödunud aastale mindi vastu vaid kolmekesi ning aasta lõpuks kasvas tiim lausa kolmeteistkümne liikmeliseks!

Meil on ääretult hea meel, et Hoog on väikelinnadesse soojalt vastu võetud ja positiivset toetust saanud. Jätkame ka uuel aastal tööd selle nimel, et pakutavad teenused läheksid veelgi kvaliteetsemaks ning saaksime tuua inimesteni veel uusi mugavusi. 

Hoogsalt alanud aastasse – 2024!

Laadi alla Hoog ja naudi hooglemist.

Hoog App Store

Laadi alla Hoog ja naudi hooglemist.

Skaneeri telefoniga QR-kood ja lae Hoog äpp omale telefoni. Rakendus on saadaval IOS ja Android telefonidele.